Architektura wnętrz - realizacje
Projekt wnętrza

hebanowa tonacja

Dodano: 21 Lutego 2024r
hebanowa tonacja

    Dziewczyny lubią brąz... śpiewał Ryszard Rynkowski, ale ten kolor cenią też kawosze, wielbiciele gorzkiej czekolady, pierników i natury, bo brąz to przecież kolor ziemi i przypraw. Jest w nim zaklęta magiczna moc aromatów i smaków, która przełożona na kolor, oddaje tkwiące w niej energetyczne ciepło. Wprowadzony do wystroju pomieszczeń, brąz tworzy przytulny i elegancki klimat. Zapewnia poczucie stabilności i komfortu, a uzupełniony odpowiednimi dodatkami kreuje ekskluzywny charakter wnętrza. 

  Hebanowy brąz - taki kolor jako przewodni, wybrał do swojego pierwszego mieszkania młody inwestor. Z tej inspiracji (wbrew stereotypom wiążącym jego komputerową branżę z ascetycznym chłodem), zaprojektowałam wnętrze ciepłe i wypełnione dekoracyjnymi dodatkami. Ciemny, wręcz smolisty kolor paneli posadzkowych zestawiony został z wyjątkowym odcieniem stolarki, o przytulnie brzmiącej nazwie kaszmir. W podobnym kolorze również matowym, pomyślana została kuchnia, zabudowy meblowe, a nawet duży pionowy grzejnik. Całość wystroju uzupełniły wzorzyste tapety i płytki, jako akcent wnosząc swoją metaliczną strukturę. W otwartej części mieszkania ich odcienie są stonowane, ale w sypialni i łazience przyjęły dominującą rolę.  

  Rezultat tych zabiegów ocenią niedługo lokatorzy, ale mam nadzieję, że wystrój mieszkania zapewni im klimat sprzyjający wypoczynkowi i pracy.