Architektura wnętrz - realizacje
Projekt wnętrza

METAMORFOZY -biurowe origami

Dodano: 20 Listopada 2022r
METAMORFOZY -biurowe origami

  Firma Mikrotek z Łańcuta działa w swojej branży (produkcja opakowań tekturowych) od wielu lat, a czas wypełniony pracą i zdobywaniem rynku płynie szybko. To, co otaczało początki działalności, przestaje wystarczać prężnie działającemu biznesowi... i tak po latach przychodzi czas na metamorfozę.

 Projektowanie miejsca, gdzie istotą działania jest składanie papieru, nasuwa analogię ze sztuką origami. Tu "poskładania przestrzeni" i sprecyzowania funkcji wymagały dwa pomieszczenia będące sercem firmy. W efekcie powstała ergonomiczna i reprezentacyjna strefa do pracy i spotkań z kontrahentami. Jej ważnym elementem jest kolorystyka. Stonowana, ale nie pozbawiona kontrastów, z akcentem żywej zieleni w postaci roślinnego panela. Swój wkład w nowy wystrój mają też elementy dekoracyjne z giętej sklejki - Stellar. Wyjątkowy produkt łańcuckiej firmy Bester Studio. 

  Cieszy mnie, że rozpoczęta przed laty współpraca z inwestorami wciąż trwa i miałam okazję tę metamorfozę zaprojektować. Czuwać przy realizacji i udokumentować końcowy efekt.  Nie jest to też nasze ostatnie słowo, ciąg dalszy nastąpi...