Architektura wnętrz - realizacje
Projekt wnętrza

Projektowanie wnętrz

Architektura wnętrz to sztuka ściśle związana z codziennym życiem, z naszym najbliższym otoczeniem.
Ma ona  wpływ na  nasze  samopoczucie i psychikę. Większość z nas czuje się lepiej, pracuje wydajniej, odpoczywa szybciej, w otoczeniu  które zostało stworzone ze świadomością funkcji, poczuciem piękna i harmonii a także znajomością psychologii.

Dodając  do tego wymykający się definicjom dobry smak, szlachetność materiałów, trochę wyobraźni i nowatorstwo poparte doświadczeniem otrzymamy niezawodny przepis na dobre wnętrze.
Dobre wnętrze to całość. Architektura - układ ścian, proporcje przestrzeni i rozwiązanie funkcji. To także kolorystyka, odpowiedni dobór materiałów, elementów wyposażenia, a nawet gra zmieniającego się światła.

I przede wszystkim Człowiek, któremu wszystko to ma służyć.
Od Niego zaczynamy naszą pracę. Ważne są upodobania, przyzwyczajenia (które czasem warto zmienić) i sposób życia.
Dlatego projektujemy wnętrza różnorodne, oparte na naszym doświadczeniu i smaku ,ale dostosowane do oczekiwań i potrzeb klienta.

Najpierw powstaje projekt koncepcyjny, zapoznajemy klienta z naszymi pomysłami na rozwiązanie funkcji i formy domu, biura, czy sklepu.
Później przychodzi czas na wizualizację, opracowanie kolorystyki, detali, dobór materiałów, elementów wyposażenia i rysunki wykonawcze.
Na każdym etapie  projektowania konsultujemy i uzgadniamy projekt  ze zleceniodawcą.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy i instytucje.
Bez względu na to czy chodzi o wnętrze sypialni, banku czy lotniska, każdy projekt zostanie stworzony tak, by w pełni zadowolić klienta i dopasować się do jego budżetu.