Architektura wnętrz - realizacje
Projekt wnętrza

Cichy bohater

Dodano: 28 Lipca 2020r
Cichy bohater

  Obraz, grafika, fotografia - artystyczna twórczość, która jednoznacznie kojarzy się z dekoracją wnętrza. Wnosi często powiew wspomnień i stanowi wartość samą w sobie. Są jednak i przedmioty codziennego użytku, które zaskakują, zachwycają nas swoim designem. Przemyślaną funkcją i formą. A z takim potencjałem nawet prozaiczny grzejnik może zaistnieć we wnętrzu jako jego najważniejszy element. Zauroczenie oryginalnym przedmiotem leży czasem nie tylko po mojej stronie. Udziela się też inwestorom, których wyjątkowy element wyposażenia prawdziwie cieszy i zachwyca. Przyznam, że ta rola "swatki", gdy "trafia swój na swego" daje dużo satysfakcji.

  Oto dwa (nagrodzone zresztą za niepowtarzalny styl) grzejniki firmy TERMA. Prawdziwi bohaterowie swojego wnętrza. Każdy wyjątkowy, choć w zupełnie innym stylu:

- charakterny PAJĄK - industrialne retro, grzejnik i wieszak jednocześnie. W projekcie korytarza błyszczy surową miedzią na tle betonowej ściany.

- przestrzenny HEX - inspirująca wariacja na temat wielokąta. Jego rzeźbiarska forma przenika się z otoczeniem. W projekcie łazienki uzupełnia się z płytkami, tworząc jednorodną całość.